ELEKTROWNIA

2013-06-16, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Przegrywamy bardzo ważny mecz,goście okazali się o jedną bramkę lepsi.

Spotkanie było bardzo wyrównane goście tak jak my grali otwartą piłkę w 15 min. wszystko się zaczęło starszy z braci Bober dostał piłkę na 20 metrze podciągną na 11 metr  uderzył po długim rogu bramkarz jeszcze ja sparował na dobiegającego młodszego brata Bober a ten pakuje futbolówkę do siatki jest 1-0.Mija zaledwie minuta a goście doprowadzają do remisu z około 25 m strzał życia oddaje Feliksik Rafał i musimy zaczynać wszystko od nowa.

19 min. pisi znakomicie wypuszcza starszego boberka a ten sam na sam z bramkarzem płaskim strzałem nie daje szans bramkarzowi gości i jest 2-1.i co się dzieje powtórka z rozrywki, drugi strzał życia oddaje Feliksik (same okienko)i jest w 21 min. 2-2.Ale KODA system się nie załamuje i w 30 min. wychodzimy na prowadzenie 3-2 tym razem Dariusz Wojtalik popisuje się indywidualną  akcją z lewej strony i bardzo precyzyjnym strzałem w krótki róg pakuje piłkę do bramy,mija zaledwie 2 min. i juz jest remis 3-3 tym razem Kurcbart Michał urywa się obrońcom i nie daje szans Radkowi.Takim też wynikiem schodzimy na przerwę.

Druga połowa zaczyna się od mocnego uderzenia Meksyku w 47 min. i 51 min. Kamil Płachta zdobywa 2 bramki pierwsza z akcji drugą z rzutu wolnego i przegrywamy 3-5. wynik zmusił nas na postawienie wszystkiego na jedną kartę i ruszamy do ataku ale bijemy głową w mur a Meksykanie groźnie kontratakują na nasze szczęście są nie skuteczni.

W 65 min. mamy rzut wolny z 18 metrów do piłki podchodzi Pisi i zdobywa bramkę kontaktową i jest 4-5.

Takim tez wynikiem kończy się spotkanie. Szkoda bo sytuacji do wyrównania nie brakowało były co najmniej  4 dogodne    naprawdę akcje po których mogliśmy strzelić 5 bramkę i mecz mógł się zakończyć przynajmniej remisowo.